DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #932529  autor: Pragmatyk
 18 cze 2017, 14:55
Witam

Sprawa wygląda tak. Mam klasyczny telefon z BT z którego chciałbym odtwarzać muzykę przez BT na set top box (STB) na Androidze podłączonym analogowym audio do wzmacniacza.
Telefon paruje się z Androidem na STB, ale dostępne są tylko usługi sterowania multimediami.
Czy zna ktoś aplikację na Androida, która umożliwiała bym stworzenie z STB Boombox-a BT?
Chodzi o to abym mógł nie włączając TV, uruchomić wzmacniacz i STB i uruchomić muzykę z telefonu.
Dodam, że mam Boombox-a audio z którym nie mam problemu z połączeniem z tym telefonem.

Wypróbowałem już kilka aplikacji, ale żadna nie przenosiła audio z telefonu na wyjście analogowe STB. Oczywiście problemu ze sparowaniem telefonu z STB nie mam.


PS Wiem, że można kupić BT media z wyjściem analogowym, ale jeśli się da wolał bym nie inwestować.

Z góry dziękuję za podpowiedzi aplikacji.