DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #905810  autor: Pragmatyk
 17 sty 2017, 20:12
Witam,

Szukam Video playera który umożliwia przy włączonym sprzętowym dekodowaniu buforowanie materiału odtwarzanego z sieci lokalnej.
Sprawdziłem kilka najpopularniejszych playerów z Google Play. Buforowanie z sieci ma każdy, ale wszystko tylko przy wyłączonej akceleracji sprzętowej dekodowania.
Na PC nie ma problemu. W raz z K-lite codec pack jest LAV Splitter, tam ustawiamy czas buforowania w ms i nie ma wymogu wyłączenia sprzętowego dekodowania video.
Może ktoś wie jak to rozwiązać?