DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #898220  autor: vader0612
 01 gru 2016, 16:28
Witam. Mam problem z przesyłaniem bezprzewodowym obrazu z Aplikacji HBO GO gdyż ona nie może wyszukać mojego urządzenia (kina domowego). Jest to wadliwy błąd aplikacji HBO, nadmienię iż filmy które posiadam na telefonie bez problemu wysyłam i odtwarzam na tym kinie. Czy jest jakaś dodatkowa aplikacja która wyślę to co "widzę i słyszę" na smartfonie do tego kina.
Urządzenia które posiadam to Samsung Note 4 i Zestaw kina domowego Blu-ray 3D 5.1 z technologią Smart TV PHILIPS HTS3583 (http://www.philips.pl/c-p/HTS3583_12/ze ... l-benefits). Z góry dziękuję za pomoc i rozwiązanie mojego problemu. Pozdrawiam :smt006