DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #847400  autor: KSI
 26 sty 2016, 13:10
Szukam aplikacji, która będzie działać tak, że będzie robić pomiar sieci a dokładnie mierzyć siłę sygnału 2G/3G/4G, dzięki czemu będę wiedzieć która sieć (Plus/Networks), ma lepszy zasięg i szybszy internet w okolicy, w której się poruszam. Zależy mi na intuicyjnej aplikacji dla laika.

Nie wiem czy to będzie możliwe, ale gdyby taka aplikacja wykorzystywała opcję dual sim, czyli porównywała na bieżąco dwie karty sim byłoby super choć ta metoda ma swoją wadę, nie mam smartfona który mógłby mieć dwie karty ustawione na 3G/4G.

Aktualnie testuję na jednej karcie sim program: 2G 3G 4G LTE Network Monitor https://play.google.com/store/apps/deta ... sd.n2g.n3g