DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #805517  autor: mp107
 09 cze 2015, 17:30
Przez wiele lat na każdym urządzeniu używałem przeglądarki Opery. Czasem była to Mini, czasem Mobile, niekiedy obie, nigdy tej >12.
Jednak na Androida znalazłem bardzo dobry zamiennik - Habit Browser. Do jego wielu zalet należy to, że bardzo rozbudowane możliwości dopasowania przeglądarki do własnych potrzeb. Można na przykład dowolnie ustawić umiejscowienie ikon w oknie przeglądarki, ma wbudowaną funkcję blokady reklam, możliwość ustawienia User Agenta dla danej strony i wiele innych użytecznych funkcji. Ma jednak też wady. Pierwszą i chyba najpoważniejsza jest dość mocno skomplikowane ustawianie jej do własnych potrzeb przy pierwszym ustawieniu. Drugą, którą udało mi się zaobserwować, było kiepskie spolszczenie aplikacji (jak można nazwać zakładki "Ulubionymi", a karty "zakładkami"!?).

No i dla Androida <=4.2 nie polecam jej użycia, bo jak wiele przeglądarek (wszystkie?) opartych o tą systemową jest dziurawa.
 #807473  autor: cyanoone
 20 cze 2015, 14:13
Moje ulubione przeglądarki to ta systemowa z MIUI i Opera mini.
Pytam pisze:Jest jakas przegladarka na Androida ktora obsluguje flasha ?
Dolphin
Ostatnio zmieniony 20 cze 2015, 17:45 przez cyanoone, łącznie zmieniany 1 raz.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #807495  autor: pakierhakierxd
 20 cze 2015, 16:34
Wcześniej używałem Dolphina ale że co raz częściej źle działa postanowiłem że będę go używał do stron flash a główną przeglądarką został Chrome ;) ,na necie 2g czasem używam Opery mini.

Pozdrawiam :)
 #809674  autor: Morvius
 01 lip 2015, 22:04
Literówka ale oczywiście wiadomo, że na myśli miałem Chrome. Pozdrawiam :-)

Klasyczny obserwator wątku.
 #809812  autor: wlkp
 02 lip 2015, 15:50
cyanoone pisze:Moje ulubione przeglądarki to ta systemowa z MIUI i Opera mini.
Pytam pisze:Jest jakas przegladarka na Androida ktora obsluguje flasha ?
Dolphin
Zainstalowałem tą przeglądarkę ustawiłem ale nie wszystko działa,chodzi o flash .Czy komuś działa ta przeglądarka lub inna ze stroną show up .Zbiornik działa na tym ale show up nie chce,ma ktoś pomysł ?
 #822698  autor: cyanoone
 11 wrz 2015, 20:46
A Opera czasami nie obsługuje Flasha? Kiedyś była przeglądarka SkyFire i właśnie ona miała obsługę Flasha, Opera kupiła parę lat temu jej właściciela.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #822707  autor: simplussik
 11 wrz 2015, 22:00
@wlkp Przeglądarka Puffin spełni twoje wymagania.

@cyanoone Opera nie obsługuje Flasha.

Moim zdaniem najlepsza jest Przeglądarka Opera na Androida. Przeglądam na niej strony internetowe w trybie Desktop. Z żadnej innej przeglądarki nie potrafię korzystać - nie wiem jak ustawić zawijanie tekstu, np. w Chrome, co jest rzeczą niezbędną. Jak w takim przypadku przeczytać jakiś artykuł, np. na Telepolis? W Chrome nie można na stałe ustawić przeglądania stron w trybie Desktop, co jest jak dla mnie chorym rozwiązaniem. Nie wiem jak można komfortowo przeglądać internet na Chrome? Ktoś może coś podpowie?