DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #794640  autor: Xavi
 07 kwie 2015, 14:41
Szukam i nie mogę znaleźć, może ktoś coś poleci z czego korzystacie? Szukam prostej apki do zapisywanie spraw i przypomnień. Najważniejsze to możliwość zwiększenia rozmiaru czcionki przy zapisywaniu jak i późniejszym odczycie przypomnienia, duże cyfry przy wybieraniu daty i godziny przypomnienia. Nie zależy mi na jakiś dodatkowych bajerach, synchronizacjach itp.
Przetestowałem zarówno kombajny typu evernote, wunderlist, todoist - zbyt rozbudowane i malutka czcionka. Fajne duże powiadomienia ma any.do ale przy wpisywaniu mikro.
Najbliżej ideału jest Gnotes duża czcionka ale może znacie coś innego jeszcze?
Próbowałem też bodajże colornote się zwie i fajny pasowałoby mi pisanie odręczne notki ale przy odczycie to co się napisało jest malutkie i kicha.
 #794680  autor: bazooka
 07 kwie 2015, 17:35
j.w. - synchro, dodawanie fotek, kolory, przypomnienia, wtyczka pod firefoxa - nic dodać nic ująć - nic więcej szukać i testować nie trzeba, bo i tak wrócisz do niej :)
 #794811  autor: Xavi
 08 kwie 2015, 14:12
Tak byłaby super ale ma małą czcionkę i chyba brak możliwości powiększenia.
 #794885  autor: Xavi
 08 kwie 2015, 21:12
czcionka! gdzie tam niby jest regulacja wielkości?
 #794914  autor: bazooka
 09 kwie 2015, 06:07
@Xavi - normalnie bym się nie spytał, bo generalnie możesz odpowiedzieć co chcesz i wcale nie prawdę, ale zdradź nam powody, dla których chcesz zwiększenie tej czcionki (bo chyba nie zmniejszenie) :?:
Ten Twój warunek przekreśla to co najlepsze, a nie wydaje mi się to problemem nawet dla osoby nienajlepiej widzącej jaką jestem (gdy nie mam założonych soczewek kontaktowych)... skąd to widzimisie do regulacji czcionki :?: - zastosuj sobie jakąś lupę jeśli o to chodzi, no w przypadku odwrotnym...czyli jeśli Tobie czcionka jest za duża (mam na myśli cały czas Google Keep) - to ja się poddaje - szukaj sobie sam takiego niezawodnego notatnika. Zanim dorwałem Keep coś pamiętam, że w jakimś ta regulacja była, ale reszta to była tragedia więc apka była na moim fonie przez 3-4minuty, a potem ślad po niej zaginął.
 #794953  autor: Xavi
 09 kwie 2015, 10:41
*sebusy nie ma sprawy, chętnie odpowiem. Jest chyba tak jak u Ciebie oczka nie te i zwiększenie czcionki jest dla mnie ważne gdyby nie to to wiem że wybór jest ogromny i nie musiałbym pytać. Początek Twojej wypowiedzi był sympatyczny a potem " znajdź sobie lupę, szukaj sobie sam" po co to?
Rozwiązaniem może być możliwość nagrania głosowego jako załącznik i dodania do niego przypomnienia wtedy nie trzeba dziobać w klawiaturę.
 #795136  autor: bazooka
 09 kwie 2015, 18:46
Nie będę się pięknie rozwodził i opisywał... po sprawę z tematu wziąłem bardziej na poszukiwaniu niezawodnej aplikacji-notatnika, powiadomień a nie co wskazałeś jako najważniejszą funkcję - wybacz...
...dlatego w sumie, stwierdzenie: "szukaj sobie sam" jest tak jakby na miejscu, bo ja mówię PASS :)
Co do "lupy" - to jest taka usługa w niektórych smartfonach dla niedowidzących - softwareowa lupa...
Sorry, jeśli Cię uraziłem.