DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #748160  autor: bodalski
 11 wrz 2014, 21:45
Witam
Jesli temat byl gdzies opisany to prosze o linka. Ja jakos nie znalazlem. Od kilku lat uzywam smartfony ale nigdy nie kupowalem aplikacji. Zawsze mialem darmowe. Dzis pierwszy raz w zyciu kupilem gre. Czy jak zmie ie telefon na inny z androidem to bede musial jeszcze raz placic za te gre? Czy bede mogl ja pobrac za darmo? Czy sama automatycznie zainstaluje sie na nowym telefonie? Zupelnie sie na tym nie znam.

 #748766  autor: Xy
 14 wrz 2014, 10:41
Jak zalogujesz się na nowy telefon z dotychczasowego konta to gra do zassania będzie już za darmo. Przecież raz za nią płaciłeś :-)

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71

 #749585  autor: vonski
 17 wrz 2014, 15:06
Aplikacje przypisane są do konta, a nie do urządzenia. Możesz je mieć nawet jednocześnie na kilku urządzeniach (poza takimi kretyńskimi wynalazkami jak nasza Automapa)

 #749589  autor: bodalski
 17 wrz 2014, 15:45
Dzięki za odpowiedzi.
Miałem już kilka telefonów z androidem i z WP ale nigdy nie instalowałem na nich
płatnych aplikacji. To co chciałem i potrzebowałem zawsze było darmowe.
Ostatnio skusiłem się na dwie płatne aplikacje.
I tak się zastanawiałem co się stanie jak znowu zmienię telefon.

W każdym razie jeszcze raz dzięki za odp.