DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #694183  autor: Gnom4K
 28 sty 2014, 20:40
Witam

Posiadam TV Sony KDL 40W2000 i telefon LG G. Chciałem TV połączyć z moim smartfonem za pomocą Miracast. Nie mam pojęcia czy mój tv wspiera tą technologię ale z ciekawości włączyłem tą usługę w telefonie i znalazło mi mój telewizor na liście dostępnych urządzeń.

Nacisnąłem na znaleziony TV w telefonie i na TV pojawiło się żebym ściągnął jakąś tam aplikacje ze sklepu google. Zapomniałem nazwy tej aplikacji .Od tamtej pory telefon nie znajduje już mojego TV .

Co mogę zrobić ? Zaznaczę że w telefonie miałem poziom baterii ok 30% więc niski . Czy to że telefon znalazł mój telewizor za pomocą miracasta oznacza że TV wspiera tą technologię?

I nie wiem dlaczego przy włączeniu Miracast włącza mi się wifi. Czy tak powinno być?