DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #655372  autor: marek87
 16 sie 2013, 13:48
Witam wszystkich uzytkownikow,

Od kilku dni jestem uzytkownikiem telefonu LG L9 oraz LG L7II. Sa to moje pierwsze smartfony z androidem (wczesniej uzywalem systemu Symbian - o ile mozna go nazwac systemem :-)). Zaznajomilem sie juz z telefonami i chcialem pobrac jakies aplikacje pokroju Facebook, Adobe etc. I tu pojawil sie problem, mianowicie gdy wlaczam usluge Google Play, loguje sie na swoje konto i wybieram aplikacje, daje instaluj i pojawia sie komunikat "aplikacja zostanie wkrotce zainstalowana". Pozniej czekam i czekam i nic sie nie dzieje, a w zakladce "Moje aplikacje" przy wybranych app widnieje "ZAINSTALOWANE". Tylko, ze mi nic nie pobiera... Nie znam sie na Androidzie i jest to dosc dziwne, wiec z gury bede wdzieczny za pomoc kazdemu.

Dzieki i pozdrawiam!

 #655425  autor: wook
 16 sie 2013, 15:58
niektóre aplikacje są fabrycznie zainstalowane, poszukaj w menu aplikacji, tam w sklepie przy tych appkach nie masz opcji uruchom? a symbian jest systemem, nokia os (S30 i S40) też jest systemem, każdy telefon ma system.

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"

 #655511  autor: marek87
 16 sie 2013, 20:31
nie ma nic zainstalowanego.... :/ nic nie instaluje niestety

 #655522  autor: razin
 16 sie 2013, 20:53
Zainstalowana aplikacja bądź gra jest widoczna po wejściu w Aplikacje także co jest powodem jej braku trudno powiedzieć. Podczas instalacji aplikacja pyta się o miejsce zapisu, uprawnienia do instalacji itp. Czy aby na pewno zostały wszystkie opcje zatwierdzone w trakcie próby instalacji?