DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #654731  autor: Duskhorizon
 14 sie 2013, 10:17
Jak wyżej.

Za każdym razie ściąganie dochodzi do 100%, później w markecie pisze 'instalowanie' ale nic sie nie dzieje. Dodam że kombinowałem troche z róznymi 'mniej legalnymi' marketami i teraz tak sie stało :(

Z góry dzięki za pomoc.

Telefon Xperia L - jakby miało to jakieś znaczenie.

 #654741  autor: butterfly
 14 sie 2013, 10:39
Najprawdopodobniej wina telefonu. Zrestartowałeś go? I czy oby na pewno aplikacje były przeznaczone na Twój telefon?

 #654795  autor: Duskhorizon
 14 sie 2013, 12:29
Tak restartowałem i tak są na mój telefon ponieważ problem jest przy każdej aplikacji, zreszta Google Play chyba nie daje wogóle możliwości zainstalowania czegoś co nie jest na twój telefon.

Anyway : Wyczyszczenie pamięci google play + odinstalowanie aktualizacji + restart telefonu= zadziałało :)

Może komuś sie przyda.