DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #631155  autor: Xavi
 05 maja 2013, 14:09
Dwa pytania o aplikację email która zdecydowanie bardziej mi odpowiada niż dedykowana gmail.
1. Jak zrobić aby maile były w trybie push? Jedyne co znalazłem to synchronizacja min co 5 minut ale to nie to samo. Już nie chodzi o te 5 minut ale to chyba gorzej dla baterii bo telefon co chwilę sam sprawdza wiadomości a w push działa to jak sms. Zgadza się? Jak to ustawić, czyżby nie było takiej opcji?
2. Jak ustawić aby maile były na telefonie po przeczytaniu. Na drugi dzień już ich nie mam i jakbym chciał odpowiedzieć z telefonu to nie mogę bo nie mam już śladu po wiadomościach.
Ostatnio zmieniony 13 maja 2013, 12:02 przez Xavi, łącznie zmieniany 1 raz.

 #631223  autor: antyfilidor
 05 maja 2013, 20:09
też mnie to ciekawi :D

Motorola (cegła) -> Nokia 3510i -> NEC ... -> SE k550i-> Samsung avila-> Lg Vu -> Lumia 920