DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #630556  autor: marcinp72
 02 maja 2013, 16:04
Chciałbym oglądać filmy na swoim smartfonie. Jest to Htc One S. Problem polega na tym że niewiem skąd je ściągnąć na kompie i jak wrzucić na telefon, nigdy nie wrzucałem filmów na telefon. Prosiłbym o pokierowanie mnie w tej sprawie. Jaka jest najlepsza strona do pobierania filmów na telefon?
Ostatnio zmieniony 13 maja 2013, 11:59 przez marcinp72, łącznie zmieniany 1 raz.

 #631081  autor: Xy
 04 maja 2013, 23:10
Normalnie, tak jak muzykę.
Jak podepniesz telefon do komputera to otworzy Ci się widok z plikami i wrzucasz filmy do katalogu "video". Filmy w takim samym formacie jak na komputerze, nic nie majstrujesz z formatami plików, itp. Do oglądania filmów w telefonie potrzebujesz programiku. Ja polecam i sam korzystam z Mobo Player. Ma fajne opcje, czyta napisy, itd... Oczywiście są inne programy (VLC i całe stado innych playerów, do wyboru, do koloru). Aby odtworzyć film z napisami musisz je zmienić do formatu*.srt (piszę jak jest w Mobo Playerze). Służy do tego odpowiedni program (używasz go na kompie). Zasysasz program, zmieniasz plik z napisami z txt na srt, wrzucasz w telefon i jazda. Aha, nazwa pliku *.srt z napisami musi być identyczna jak nazwa pliku wideo.
Co do pobierania filmów to chyba każdy wie co i jak. Strony z torr...mi są najbogatsze w filmy ;-)

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71

 #632695  autor: orson_dzi
 13 maja 2013, 12:00
Trzeba zacząć od tego, że telefon tak samo jak komputer potrzebuje odtwarzacza i kodeków żeby otwierać filmy .avi i podobne.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #632715  autor: Xy
 13 maja 2013, 13:50
Przecież wspomniałem o tym fakcie ;-)
U mnie filmy latają w Mobo Player bez dodawania postronnych kodeków.

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71