DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #612680  autor: Sibul
 09 lut 2013, 14:12
Witam

Chcę się dowiedzieć jak i skąd jest możliwość pobrania sobie mapy polski google by służyła jako nawigacja offline na moim androidzie (2.3.5). Myślałem że przez program HTC Sync jest takowa możliwość ale się zawiodłem, ten program ma wszystko to co nie jest mi potrzebne,
mój brat posiada nokię 500 i mapy google wgrał sobie jednym kliknięciem przez Nokia Suite i używa ich jako offline, to samo robiłem na E52 i pięknie śmigało bez zbędnych nerwów i szukania. Wiem że można pobrać skrawek obszaru, ale nie chodzi mi o kawałki, chodzi o całość. Czy da się zrobić coś takiego w Androidzie? By nie łączyło mi z pakietu danych podczas używania map? Na Nokii jak widać się da! Lub ewentualnie jakaś inna, niewiele zajmująca nawigacja z mapą polski i lektorem.
Ostatnio zmieniony 24 lut 2013, 23:31 przez Sibul, łącznie zmieniany 1 raz.

Motorola E365>SE T290i>SE K310i>Motorola V3i>Nokia 2730>LG GT540 Swift>Samsung Ch@t>Nokia E52>HTC Wildfire S>LG L7 2>Motorola V360 + Motorola V3> Samsung Galaxy S3 NEO > Samsung A5 2016> Xiaomi Mi5>