DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #586024  autor: dejw
 02 paź 2012, 17:47
Witam :). Mam pytanie. Wie ktos moze jak minimalizowac opere mobile tak, zeby sie ona nie zamykala? Przykladowo jak korzystam z opery i nacisne srodkowy klawisz, czyli klawisz wyjscia bywaja sytuacje, ze opera calkowicie sie zamyka a ja sytuacje, ze sie tylko minimalizuje. Podobnie jest tez np jak przychodzi do mnie sms - rozwijam pasek zadan, odczytuje to sa momenty gdy opera wylacza mi sie wtedy calkowicie a sa, ze sie minimalizuje. Zna ktos dobry sposob na to, aby ja skutecznie minimalizowac? Z gory dzieki za odpowiedzi :)

 #586031  autor: best
 02 paź 2012, 18:47
Jeżeli zaczyna brakować zasobów dla systemu, to system sam zamyka zminimalizowane aplikacje i tego nie da się obejść. Opera Mobile potrafiła zająć mi 100 MB ramu (co dla Gio jest bardzo dużo, gdyż całej pamięci ram ma 278 MB, a dostępnych dla użytkownika jest ok 150-180).

 #586035  autor: dejw
 02 paź 2012, 19:11
Aaa to juz wszystko rozumiem. Dzieki. Opera mini pewnie zuzywala by mniej pamieci.