DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #568840  autor: Adamrdf
 19 lip 2012, 15:56
Do wszystkich którzy mają smartfony. Planuje sobie kupić Samsunga galaxy note za 1600zł już można dostać na allegro i tu moje pytania:
1.Czy on ma Adobe flash player- czy odtworzy wszystkie filmy ze wszystkich stron internetowych tak jak na kompie.
2. Czy ma Adobe Shockwave czyli czy pójdą wszystkie gry np. na gry.pl itd.
3. Czy ma jave pozwalającą na granie w gry na takich stronach jak kurnik.pl. Lub gry online na wp.pl np bilard8. Itd.

4.Czy aplikacje takie jak 30% więcej na facebooku to pójdą?


Pytam dlatego, że gdzieś czytałem że android 4.1 Jelly Bean już nie będzie miał flasha czyli cofają sie do przeszłości. A czy android 4.0 ICS ma to wszystko co wymieniłem.

Jeśli nie to za takie pieniądze wole kupić laptopa i jeszcze można odczytać płyty DVD, masa gier itd.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam.

[ Dodano: 2012-07-20, 21:13 ]
Nikt nie ma SMARTFONA!!!
Ostatnio zmieniony 19 lip 2012, 22:41 przez Adamrdf, łącznie zmieniany 1 raz.