DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #508321  autor: mosiasta
 12 paź 2011, 02:16
Hej,
Od pewnego czasu jestem użytkowniczką Samsunga Galaxy Spica. Próbowałam ostatnio odpalić na nim Angry Birds, ale efekty doprowadziły mnie do rozpaczy.
Słyszałam, że w tej kwestii mogą być z tym modelem komplikacje, ale nie sądziłam, że aż takie.
Jestem fanatyczką jeśli chodzi o gry, więc bardzo przydałaby mi się jakaś pomoc.
Grać w Angry Birds na i5700 się nie da kompletnie, co zrobić żeby móc otrzymać TAKI efekt??

 #508345  autor: Jaca
 12 paź 2011, 09:28
Pobierz i zainstaluj poprawiona wersje angry birds (gdzie wycieto troche tekstur) tu masz link KLIK

 #508350  autor: Maniiiek
 12 paź 2011, 10:14
mosiasta, sprzedaj dziada i kup GT540 to i na waciki zostanie. Niby słaby ale z grami radzi sobie zdumiewająco dobre, nawet z Tymi w 3D po postawieniu CM.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #508517  autor: mosiasta
 12 paź 2011, 20:14
dzięki za link :)
poprawiona wersja śmiga i można działać :)
[/list][/code]