DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #418226  autor: vinc
 20 lip 2010, 20:31
Na stronie http://www.launcherpro.com/ pojawiła się wczoraj płatna wersja świetnego lunchera na Androida. Aplikacja zastępuje standardowy pulpit. Dotychczas aplikacja w wersji beta była dostępna w Android Market. LauncherPro Plus kosztuje 2,99$, ale w Markecie dostępna jest w dalszym ciągu wersja beta. Tych co nie mają ROOT-a ucieszy fakt, że można pobrać płatną aplikację za pośrednictwem płatności PayPal.

Info ze strony autora:
Kod: Zaznacz cały
Today I’m glad to announce a new milestone in LauncherPro’s history. Starting today, there’s a new version called LauncherPro Plus, which will contain several widgets, exclusive to LauncherPro Plus users.

Upcoming widgets include:

    * People Widget – To quickly access all your contacts, or just your favorites, or a particular group. (Included in this release)
    * Bookmarks Widget – Quick access to your browser’s bookmarks
    * Friends Widget – Lists your friend’s status updates from Facebook and Twitter, and lets you update your own status too.
    * Calendar/Agenda Widget – Shows you a calendar you can scroll through to switch months, and also lets you see your agenda for any particular day right within the widget.
    * Messaging – Scroll through a list of your SMS messages or one by one. Quick links to delete messages, reply, etc.

I’ll be adding these widgets over the next couple of weeks. The “People” widget is available right now to LauncherPro Plus users. There’s going to be other features in the future that will be available only to Plus users too.
Obrazek Obrazek

Według mnie aplikacja jest świetna - lekka i prosta w konfiguracji. Dotychczas korzystałem z wersji beta i byłem zadowolony. Myślę, że warto wspierać takich twórców aplikacji jak Federico i nie ma co czekać na .apk w różnych działach download, tylko zakupić program :-)

Obrazek