DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #349046  autor: kamil1991233
 28 lip 2009, 09:49
Czy pobieranie programów na androida z tej strony "http://www.android.com/" jest płatne czy ktos moze z niej korzysta???? prosze o swoje wypowiedzi na temat sciagania i jak to sie robi aby sciagnąc z niej program :):)
Ostatnio zmieniony 18 maja 2014, 13:03 przez kamil1991233, łącznie zmieniany 1 raz.

 #351336  autor: marco508
 09 sie 2009, 15:25
Na dzień dzisiejszy Polacy nie mają dostępu do płatnych aplikacji na Markecie. Oczywiście istnieje taka możliwość, ale tylko dla posiadaczy zROOTowanych telefonów i przy użyciu programu Market Enabler. Tak więc za aplikacje nie płacisz, ale płacisz za ilość przesłanych danych, jakie wykorzysta Twój telefon podczas pobierania darmowej aplikacji.
Wszystko odbywa sie poprzez telefon.

 #363975  autor: philippo
 08 paź 2009, 20:24
Witam.
Jestem szczesliwym posiadaczem htc hero w sieci Play i mam maly problem.
Mianowicie nie moge zarejestrowac sie na na android market. czy wogole istnieje taka mozliwosc? Na karcie ery tez nie dało rady sie zarejestrowac. Jesli jest taka mozliwosc to prosze o krotka informacje w jaki sposob to zrobic?
Z gory dzieki za pomoc

 #364003  autor: senshiro
 08 paź 2009, 22:14
philippo, polecam Ci przejrzeć to forum:
http://forum.android.com.pl/

Obrazek

 #718332  autor: Sławek
 18 maja 2014, 12:59
Czy ktoś wie, jak zainstalować pełne Ubuntu lub Windows jako maszynę wirtualną w Androidzie (tablet/smartfon)? Czy da się w ogóle?

Instalowałem już na Andku VBox i VMWare, ale jedno i drugie każe podawać jakieś adresy,serwery,itp. Tego nie ma w desktopowych wersjach, nie wiem co to za adresy i co wpisywać. Na kompie po prostu instaluję system na wirtualnym dysku. Jak coś takiego zrobić w Adroidzie?
Nie interesują mnie pół-środki w rodzaju wersji LIVE. System ma działać jak należy, zapisywać pliki, umożliwiać instalacje programów z repozytorium. Miejsce to nie problem - karty pamięci są dziś dość duże, by system zmieścić. A jeśli karta nie wystarczy, to są jeszcze zewnętrzne dyski
Chcę po podłączeniu do tabletu klawiatury, mieć sprzęt, na którym da się zrobić coś więcej niż pograć w Angry Birds. Jednocześnie nie chcę rezygnować z uruchomionego Androida - choćby ze względu na możliwość połączeń głosowych. Ubuntu Touch też mnie nie interesi

Wirtualizacja systemu umożliwiłaby mi przekształcenie padfone 2 w pełnowartościowy komputer i pozbycie się kilku urządzeń na rzecz hybrydy.
Tego mi właśnie w padfone'ach brakuje - Niby świetne urządzenia, ale za wiele na nich się zrobić nie da, a szkoda, bo mają potencjał, tylko systemu odpowiedniego brak, bo Android w porównaniu do Linuksów czy Windowsów, przypomina po prostu zabawkę.

Ktoś ma pomysł?