DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #1149534  autor: f0ku5
 10 maja 2023, 09:11
Od jakiegoś czasu na wszystkich swoich Samsungach mam tą samą, denerwującą przypadłość - telefon potrafi przez dłuższy czas w czuwaniu praktycznie w ogóle nie zużywać energii (w miarę płaska linia na wykresie zużycia), by pewnego dnia bez żadnego powodu zacząć żreć baterie jak oszalaly. Widać wtedy wyraźny spadek linii wykresu przez noc natomiast sam Android raportuje, że nic wtedy nie zużywa energii. Nie mogę wiec przez to znaleźć aplikacji odpowiadającej za ten problem.

Zawsze pomaga zamknięcie wszystkich aplikacji, ewentualnie reset telefonu i wtedy na jakiś czas znów mam spokój.

Czy istnieje jakaś aplikacja, jakiś monitor baterii który pomoże wskazać aplikacje odpowiedzialną za te problemy w przeciwieństwie do Samsungowego monitora baterii?