DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #1140253  autor: biala1991
 22 gru 2022, 16:27
Nie wiem do jakiego działu pasuje to pytanie, czy po ostatnich zmianach nie można utworzyć konta Duo na sam nr telefonu? Kiedy na nowym urządzeniu otwieram aplikację Duo nie ma opcji wpisania numeru telefonu tylko od razu wymusza logowanie na konto Google. Na urządzeniach gdzie konto Duo już dawno zakładałam na nr telefonu nadal mogę korzystać bez logowania do Google. Czy problem na nowym urządzeniu wynika z niedawnych zmian w Duo czy przyczyną jest samo urządzenie (brak możliwości wykonywania połączeń, tylko sms)? chociaż to drugie to chyba bez sensu, bo rozmowy w Duo nie idą przecież przez sieć GSM.

Edit

Nie było pytania :) zakładałam konto Duo na kilku urządzeniach i zawsze odbywało się to tak, że po wejściu w aplikację były do wyboru: logowanie numerem telefonu albo logowanie przez konto Google. Teraz pokazała się tylko opcja z Google więc zwątpiłam. Opcję z numerem telefonu ukryli w ustawieniach urządzenia, forsowanie na siłę konta Google