DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #1099195  autor: adabogacka130210
 13 lip 2020, 11:18
Mam włączoną w telefonie lokalizację dzieci i M. I wszystko się od kilku tygodni pomieszało.
Gdy próbuję znaleźć jedno z dzieci i M, GoogleMap pokazuje moją lokalizacje! Dodatkowo pozmieniały mi sie zdjęcia profilowe ich kontaktów - zamiast zdjęć profilowych, które sama ustawiałam pojawiły się profilowe z telefonu syna. Na mapach zaś mam np.zdjęcie M, a podpisane jest, ze to mój syn. Pomieszanie z poplątaniem. Wyłączałam lokalizację, ale błędy wciąż są.
Mam też włączone Znajdź moje urządzenie i tam wszystko działa poprawnie. Tylko dokładność lokalizacji jest beznadziejna:/
Coś namieszałam, czy też mój telefon coś narozrabiał?
 #1106656  autor: Eragon
 14 lis 2020, 20:17
Powiedziałbym że na obydwóch telefon zalogowane jest te same konto, więc system zgłupiał.

:smt006