DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #1081424  autor: 7sekund
 02 paź 2019, 22:23
Witam,
chciałbym zapytać, czy ktoś mógłby polecić jakiś dobry player do mp-trójek na Androida (wersja 9 Pie)? Chodzi o taki bezpłatny do ściągnięcia ze sklepu Google Play, który by jednocześnie nie był przeglądarką reklam?
 #1083074  autor: pakierhakierxd
 02 lis 2019, 10:43
Ja poweramp kiedyś używałem ;)
teraz starcza mi fabryczny Huawei bo głównie i tak Youtube/Spotify/Tidal :P

Pozdrawiam :)
 #1083825  autor: 7sekund
 13 lis 2019, 01:07
Po sprawdzeniu na stronach , kto jaki player poleca, zainstalowałem AIMP , no i się okazało, że jest to świetny player z mnóstwem przydatnych funkcji, a muzykę odtwarza bardzo czysto i płynnie.

Ja również szczerze polecam innym zainstalować sobie AIMP . Jest bezpłatny i do pobrania ze Sklepu Play.
Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.