DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #1056176  autor: forum_tg
 22 lis 2018, 22:42
Witam,

jakie mapy które działają Offline polecacie? jak jest porównujecie do chyba najpopularniejszej Google Maps

Ja dotychczas korzystałem z AutoMapy i jestem zadowolony. teraz natomiast jest promocja (dobra) na mapy Sygic:
https://eshop.sygic.com/en/
Wersja Europa + traffic za ok 60 zł to bardzo dobra cena.
jak oceniacie mapy Sygic?
 #1056181  autor: kemsinenu
 22 lis 2018, 23:28
Ogólnie ok. Niezły asystent pasa ruchu oraz dobra dokładność w wielu krajach. Dość mocno obciąża telefon oraz zdarza się czasami pad apki jednak po ponownym odpaleniu pyta czy kontynuować poprzednią trasę, więc nie jest to aż taka tragedia.
Alternatywa to maps.me oparte o OpenStreetMaps.
 #1056186  autor: Remington
 22 lis 2018, 23:43
maps.me - działają doskonale, oparte są na openstreetmap, dzięki czemu są bardzo dokładne
 #1057228  autor: forum_tg
 26 lis 2018, 21:41
a jak oceniacie wyznaczanie trasy w maps.me?
Sygic jeżeli dobrze kojarzę korzysta z map TomTom, i jest aktualizowany z 4 razy w roku? tak jest czy inaczej?