DAJ CYNK
  • Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Akcesoria do telefonów, elektronika noszona (smartwatche, smartbandy itp.), mobilny VR, technologie Smart Home i gadżety wszelakie bliskich miłośnikowi telekomunikacji.
 #1002078  autor: rzeczownik
 04 lip 2018, 11:03
Od roku posiadam Huawei P9 lite 2017 i niestety dotychczas założone szkło musiałam wymienić.
Znów okazuje się, że ciężko (mi się nie udało) znaleźć takie, które nie odstaje po bokach tworząc ramkę powietrzną. To, które miałam dotychczas, jest już niedostępne na rynku.

W jednym z elektronicznych sieciówek zaproponowano mi CLEAR PLEX (usługa za jakieś 80zł, więc niemało) = czy ktoś miał z tym do czynienia? warto zainwestować?
Jakoś mało informacji w necie
 #1002335  autor: maniek89
 05 lip 2018, 19:33
Moim zdaniem nie jest to warta zachodu inwestycja. Telefon masz już rok, więc pewnie jeszcze z rok i wymienisz na nowy. Możliwe, że bawiłbym się w coś takiego, gdyby to był iPhone, bo nawet po dwóch latach można taki telefon sprzedać za sensowne pieniądze, jeśli jest w dobrym stanie. Huawei będzie po takim czasie warty grosze. Chyba że nie wymieniasz często telefonów, to próbuj.
 #1002422  autor: t r o i p
 06 lip 2018, 12:48
Tak jest to maszynowo nakładana folia na ekran, i zaznaczam nie jest zła, znajoma na Huawei P10 ma to nałożone już ponad pół roku i nic specjalnego się z tym nie dzieje.

Jak miałem jeszcze p9 to miałem podobnie, też szkło nie zdało egzaminu, i wtedy ktoś mi polecił coś co się nazywało chyba szkło hybrydowe, połączenie szkła z folią, to miało pamiętam twardość 7h i idealnie się przykleiło do ekranu. Koszt tego nie przekraczał 40 zł
I uważam, że zawsze warto nakleić ochronę na ekran, nie ważne czy telefon kosztuje 3000, czy 300 zł

Wybór należy do ciebie na co się zdecydujesz. Obie ochrony ekranu są wporzadku.

Dictum sapienti sat est.