DAJ CYNK
  • Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Akcesoria do telefonów, elektronika noszona (smartwatche, smartbandy itp.), mobilny VR, technologie Smart Home i gadżety wszelakie bliskich miłośnikowi telekomunikacji.
 #975735  autor: koszmary
 03 lut 2018, 01:10
Cześć,

Kupiłam drugą z kolei kartę pamięci do telefonu, i już druga nie raczy działać. Fabrycznie dostałam 1GB, teraz spróbowałam dwukrotnie z 8GB i wciąż jest to samo - telefon czyta ją, widzi że ona jest sobie w środku, ale nic poza tym - gdy przeniosę np. aplikację na nią, to zamiast okienka aplikacji pokazuje mi się smutny Android. A aplikacja oczywiście nie działa. Tę, którą mam od zawsze, 1 GB czyta bez problemu. Za dużo pamięci chcę wepchnąć na siłę? Ale że już 8GB nie czyta? Ja rozumiem jakbym próbowała, nie wiem, 32GB, ale 8?

Telefon - Samsung Galaxy Grand Prime.
 #975741  autor: marcinb
 03 lut 2018, 08:23
A czyta pliki innego rodzaju np muzykę lub grafikę?
Aplikacje na tym modelu nie powinny działać z karty pamięci.

Spis dwukartowców
Taryfa: Play Fresh + ZM
 #975784  autor: martin87
 03 lut 2018, 12:07
Karta była formowana pod telefonem?
Jest markowa a nie bez nazwy?
Warto tez nie kupować kart wolniejszych niż class10, zwłaszcza dla aplikacji. Sam kupiłem Sandiska 16GB class 10 2.5 roku temu i służy do dziś w Galaxy Core Prime G360F