DAJ CYNK
  • Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Regulamin forum: Akcesoria do telefonów, elektronika noszona (smartwatche, smartbandy itp.), mobilny VR, technologie Smart Home i gadżety wszelakie bliskich miłośnikowi telekomunikacji.
 #908614  autor: NewNeo
 31 sty 2017, 22:59
Witam.

Przyszedł mi do głowy pomysł zakupu smartwatcha. Dostałem telefon służbowy i mam też prywatny i nie chcę chodzić z dwoma telefonami. Zawsze noszę zegarek, więc mógłbym wtedy ograniczyć ilość taszczonego sprzętu i nosić zegarek jako telefon prywatny.


Wymagania:

- slot na kartę SIM, możliwość wykonywania połączeń i odbierania SMSów,

- jakaś niewielka wbudowana pamięć (1-2GB) na własną muzykę, ewentualnie slot microSD,


Smartwatcha

- nie będę parować z telefonem,

- nie będę używać jako GPS, pulsometru i innych bzdetów,

- nie będę używać do robienia zdjęć, przeglądania www czy innych aplikacji.


Wygląd raczej tarcza okrągła , ale kwadratowa/prostokątna też może być. Im mniejszy tym lepiej - mam szczupłą rękę. System obojętny. Sprzętu chcę używać tylko w opisanym wyżej przypadku..

Traktuję to póki co jako eksperyment, więc chciałbym wydać do 300-400zł. Oczywiście dopuszczam rożne chińskie wynalazki, zakupy na aliexpresie itd. Jeśli coś jest warte naprawdę więcej, to mogę dołożyć, choć to ostateczność. Markowe sprzęty typu LG Urbane czy Samsung Gear raczej odpadają ze względu na cenę.

Trochę grzebałem po sieci, ale nie znalazłem nic odpowiadającego w 100% moim potrzebom. Czy ktoś może coś doradzić?