DAJ CYNK
  • Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Akcesoria do telefonów, elektronika noszona (smartwatche, smartbandy itp.), mobilny VR, technologie Smart Home i gadżety wszelakie bliskich miłośnikowi telekomunikacji.
 #862395  autor: Marciak
 19 kwie 2016, 10:40
Mam nadzieję,że piszę w dobrym dziale.Zbieramy się z dwojgiem braci na prezent z okazji 18 urodzin brata. Zastanawiamy się nad tym:
http://www.ceneo.pl/40520999

Ale czy nie lepiej jest poszukać jakiejś klasycznej Certiny jak na przykład
http://www.zegarmistrz.com/CERTINA_C017 ... -1518.html
http://www.zegarmistrz.com/CERTINA_C017 ... 00-36.html

Jak myślicie?
 #862454  autor: Rogi
 19 kwie 2016, 17:03
To zależy co brat lubi. Ja bym brał Certinę. Mam kilka zegarów i żadnego smarta, bo nie widzę dla niego zastosowania. Jak nie ma zegarka to klasyk zawsze będzie dobry.
 #862567  autor: eryk_tr
 20 kwie 2016, 09:42
Akurat przerabiałem ten temat jakiś czas temu - temat zegarków i ostatecznie zdecydowałem się na klasyczny, cały czarny. Czyli czarny pasek i czarna tarcza. Obudowa była srebrna. Wygląda na ręku naprawdę dobrze.
Certina - bardzo dobre opinie o niej krążą. Że punktualny, że niezawodny, że dobry serwis gwarancyjny gdyby coś niedobrego się działo. Jest to szwajcar - a więc o jakość nie musisz się martwić. Ten pierwszy - nie jest najtańśzy, ale jak Cię stać to nie zastanawiałbym się długo.
 #862945  autor: misiek303
 22 kwie 2016, 13:18
Gdyby to ode mnie zależało, to brałbym właśnie ten tutaj. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że ma taki fajny, czarny, drapieżny kolor. On będzie do wszystkiego pasował.
Poczytaj sobie jeszcze o Certinach na zegarki club - uchodzi za naprawdę dobry jakościowo sprzęcik. W końcu szwajcarska marka - a oni są bezkompromisowi jeżeli chodzi o podejście do trwałości i jakości.
 #874453  autor: kastiel
 30 cze 2016, 10:58
Ja równiez nie kupowałbym smartwatcha. Szczególnie w takim zakresie cenowym. Macie kupę kasy. Szkoda byłoby wydawać to na smartwatch, który tak naprawde jest jedynie zabawka. Pobawi sie jakiś czas i pewnie rzuci w kąt. Sam proponowałbym zerknąć sobie na tą ---wymoderowano-Remington--- - prosty zegarek na czarnym pasku.
 #874600  autor: pakierhakierxd
 30 cze 2016, 21:06
Nie dałbym tyle za smartwatcha.
Sobie zamówiłem w chinach DZ09 i sobie idzie (za 45zł z wysyłką !).

Pozdrawiam :)
 #874834  autor: ManiacGSM
 02 lip 2016, 10:46
a ja bym nie dał tyle za zegarek z pierwszego linku. Za taką cenę powinien być bardziej kozacki.
A ile w smartwach''ach wytrzymuje bateria?

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #874835  autor: pakierhakierxd
 02 lip 2016, 10:47
Raczej krótko :)
pewnie co 1/2 dni trzeba ładować.
W poniedziałek mój z chin powinien być połączę z S5 ,zobaczymy jak to się sprawuje.
Czy mi się spodoba.

Pozdrawiam :)