DAJ CYNK
  • Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Regulamin forum: Akcesoria do telefonów, elektronika noszona (smartwatche, smartbandy itp.), mobilny VR, technologie Smart Home i gadżety wszelakie bliskich miłośnikowi telekomunikacji.
 #843700  autor: Kefirek27
 05 sty 2016, 14:50
Witam wszystkim miłośników nowych techologi.

Z uwagi na coraz to bardziej popularne inteligentne zegarki, chciałbym sobie taki sprawdzić.

Posiadam telefon Samsung Note 3, niedługo planuje przesiadkę na Note 4.

Szukam raczej eleganckiego zegarka, ze skórzana branzoletką.


Obecnie przemawia do mnie najbardziej Samsung Gear S2 w wersji Classic z uwagi na tą samą firmę, której jest Smartfon.

Najpiekniejszy jednak moim zdaniem jest nowy watch od Huawei jednak nie wiem jak kompatybilność z moim urzadzniem pomoże ktoś?


Modele, które mnie interesują to:

Zegarek SAMSUNG Gear S2 classic SM-R7320ZKAXEO Classic

http://www.sferis.pl/p/376475-zegarek-s ... assic.html



Zegarek HUAWEI WATCH czarny ze stalową bransoletą - nie ma tutaj skórzanej?
 #847345  autor: Remy
 25 sty 2016, 22:38
Smartwatch?
Praktycznie wszyscy moi znajomi sprzedawali je dość szybko.
Nie znajdowali sensowniejszego zastosowania i denerwowała ich konieczność ładowania.
 #848349  autor: marxxx
 31 sty 2016, 12:27
Ja testuje obecnie No.1 D5 , parametrami zbliżony do twoich propozycji, z tym że ma jeszcze obsługę karty SIM, czyli możesz z niego dzwonić i ma GPS, nawigacja działa. O wyszukiwaniu głosowym nie wspomnę, bo to raczej norma. Cena o wiele niższa od twoich propozycji