DAJ CYNK
  • Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Regulamin forum: Akcesoria do telefonów, elektronika noszona (smartwatche, smartbandy itp.), mobilny VR, technologie Smart Home i gadżety wszelakie bliskich miłośnikowi telekomunikacji.
 #794214  autor: malinka1978
 04 kwie 2015, 13:08
Witam, posiadam telefon Sony Xperia T3, teraz szukam sluchawki bezprzedwodowej bluetooth, Ktora Panstwo mpolecacie aby byla dobra jakosc, bez problemu z odbieraniem polaczeń, z jakoscia polaczeń i aby w miare lezala w uchu? Przy prowadzeniu samochodu czy spacerowaniu ze spacwerowka z dziecmi>?

Czy lepsza jest taka ktora ma uchwyt na ucho?

Prosze o propozycje takich, ktore sa kompatybilne z moim telefonem?
 #794221  autor: remus77
 04 kwie 2015, 13:36
Mogę prosić o wskazanie średniego i maksymalnego budżetu?

Ave!
 #794232  autor: remus77
 04 kwie 2015, 14:18
Hm...nie znam tego modelu więc nic nie doradzę. Jakiś czas temu namiętnie używałem słuchawek BT, zarówno do rozmów, jaki i odsłuchiwania mp3. To co znam i z czego byłem zadowolony, jesli chodzi o rozmowy:

1. Plantronics ML20 - budżetowa słuchawka, teraz pewnie w okolicach 80-110 zł. Wymienne gumki w zestawie więc można dopasować, około 3,5-4 godzin ciągłego rozmawiania, wygodna z dobrą jakością połączeń. Zgubiłem niestety.
2. Plantronics Voyager Legend, o niebo lepsza (pracodawca zapewnił) ale nie będę opisywał bo przekracza ramy finansowe.

Szwagier używa Sony Bluetooth® SBH20, jeśli się uda - zapytam o ocenę i napiszę.

Ukłony.

Ave!
 #794262  autor: bazooka
 04 kwie 2015, 17:28
@malinka - polecam model z aukcji, którą podałaś - używam od ponad pół roku.
Pytaj o co chcesz...jakby co :)

P.S.
Uwaga co do słuchawek BT Plantronicsów, Samsungów, Nokii, Jabrów itp - niby dobre, ale niech ktoś przejdzie się do sklepu gdzie pozwolą sparować i wykonać połączenie to zobaczycie różnice w krystaliczności głosu rozmówcy.
Poleciłbym również słuchawki LG, bo poprzednio miałem jeden z modeli budżetowych (dźwięk równie dobry co w Sonym) jednak czy po 2latach takie wykończenie akumulatora by trzymało 2h to naturalne to ja nie jestem pewny do końca - na razie Sony trzyma jakiś tydzień, półtora - 5dni w tygodniu po ok6h sparowania i ok godziny dziennie rozmów.
 #794803  autor: malinka1978
 08 kwie 2015, 12:52
sebusy dzieki, zamowilam ta ktora podalam w aukcji, niebawem ma kurier dostarczyc, dziekuje za porade.
 #824740  autor: Adam131
 22 wrz 2015, 21:39
Ja podobny czas używam Plantronicsa M165. Jakość dźwięku jest spoko, podobno rozmówca słyszy więcej tła w porównaniu do Jabry Supreme. Lekka, dość wygodnie się zakłada, choć początkowo bolało mnie ucho - też się już przyzwyczaiłem. Na minus brak polskiego języka, chociaż w sumie nie zauważyłem wad tego rozwiązania (pierwsze podał Kierownik), na plus szybkie łączenie się z telefonem po włączeniu słuchawki. Kupić je można tanio u nich http://www.marketgsm.pl/
 #824867  autor: Xy
 23 wrz 2015, 16:27
Od zawsze Jabra. Testowałem trzy (moja, mamy i żony - wszystkie Jabry) i komfort użytkowania jak i rozmów po obu stronach bardzo dobry. Przy czym same urządzonka tanie, lekkie, wygodne i warte polecenia. Sam mam Jabrę 2070 od bodajże sześciu czy więcej lat i póki co nie mam zamiaru zamieniać na inną. A jeśli zdechnie to wiadomo co wybiorę ;-)

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71
 #824868  autor: bazooka
 23 wrz 2015, 16:35
@Xy - jeśli masz tani model Jabry to tylko spróbuj, naprawdę spróbuj sparować się z SONY MBH10 - zapewniam Cię, że usłyszysz różnicę :)
 #860537  autor: dwaeuro
 06 kwie 2016, 21:46
Jeżeli byś chciał taką co nie trzyma się cały czas w uchu, tylko podczas rozmowy to polecam Nokia BH-220. Bardzo fajna słuchawka, z bardzo dobrą jakością dźwięku i baterią. Z fajniejszych rzeczy to obsługa dwóch telefonów na raz no i NFC.

Jeżeli ma być taka, co się nosi stale na uchu to polecam BlackBerry HS-700, nie najświeższy model ale wyjątkowo udany z bardzo dobrą jakością rozmów.

Nowa Huta Wolne Miasto!
 #862353  autor: playmode
 18 kwie 2016, 21:13
Ja używam Plantronicsa M55 od ponad roku. Świetna sluchawka z realnym czasem pracy do 11 godzin. Dodatkowo dwa telefony jednocześnie sparowane. Lekka, nie wypada pomimo konstrukcji wewnątrz ucha.
Polecam.
 #878180  autor: slawek987
 20 lip 2016, 23:32
Witam ponownie
Mam do wyboru następujące słuchawki:
Plantronics explorer 10
Explorer 50
M75
M95
Która polecacie? Czym one ewentualnie się różnią?
Z góry dziękuję za pomoc.