DAJ CYNK
  • Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Akcesoria do telefonów, elektronika noszona (smartwatche, smartbandy itp.), mobilny VR, technologie Smart Home i gadżety wszelakie bliskich miłośnikowi telekomunikacji.
 #1113482  autor: mirekK
 15 mar 2021, 21:17
Ktoś próbował ? Jak wrażenia ?
Działanie dotyku gorsze niż ze szkłem ?
Czy w ogóle folia zabezpiecza ekran przed upadkami i uderzeniami ?
 #1113499  autor: mariusz9a
 16 mar 2021, 11:34
Ja mam taką na S10e. Przy dotyku czuć tak jakby była zrobiona z gumy. Nie wpływa w żaden sposób na dotyk i na widoczność. Ma jednak taki charakterystyczny hamujący "poślizg" palca. Ja do tej pory nie używałem w telefonach żadnych szkieł ochronnych itp. Teraz kupiłem ze względu na zamykane etui - wpadają do niego różne paprochy i po zamknięciu jeżdżą po ekranie ;-) Poza tym uważam takie "akcesoria" za zbędne. Jest to pierwszy telefon chyba od 7 lat na który nakleiłem takie ustrojstwo ;-) W poprzednich telefonach nie udało mi się zniszczyć fabrycznego szkła na ekranach.