DAJ CYNK
  • Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Akcesoria do telefonów, elektronika noszona (smartwatche, smartbandy itp.), mobilny VR, technologie Smart Home i gadżety wszelakie bliskich miłośnikowi telekomunikacji.
 #1109313  autor: sardynka
 04 sty 2021, 12:51
Cześć!
Jestem szczęśliwą posiadaczką Xiaomi Mi Note 10 lite (thx Eragon).
Moim problemem jest ochrona ekranu. Telefon często mi spada i chciałabym jakoś go zabezpieczyć. Dostałam szkło hartowane od 3mk, które w teorii miało dobrze się trzymać boków a dzięki wycięciu na palec minimalizować problemy z czytnikiem linii papilarnych. No i szczerze go nienawidzę. Ok, boki dobrze, leżą, ale czytnik działa może w 20% przypadków plus bardzo spadła mi czułość przy bokach.

Co czytam opinie na allegro, to każdy produkt ma problem z trzymaniem się na bokach, więc już nie wiem co kupić. Nigdy też nie miałam tego liquid glass, więc nie wiem czy to fajne (btw, jak to się zdejmuje?).

Co Wam się dobrze trzyma na ekranach i nie psuje czułości? Bardzo proszę o konkretne nazwy produktów.