DAJ CYNK
  • Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Akcesoria do telefonów, elektronika noszona (smartwatche, smartbandy itp.), mobilny VR, technologie Smart Home i gadżety wszelakie bliskich miłośnikowi telekomunikacji.
 #1095462  autor: uzyszkodznik
 17 maja 2020, 21:35
Cześć,
Próbowałem znaleźć w Internecie, ale mi się nie udało.

Poszukuję opaski lub zegarka (lepiej to pierwsze bo ma być jak najmniejsze i najmniej przeszkadzające), które powinny mieć następujące cechy:
- nie jest to Samsung
- po wyjęciu z pudełka da się skonfigurować i używać offline - bez podłączania do telefonu, bez zakładania żadnego konta, itp. ostatecznie da się konfigurować z komputera przez np. usb ale dalej można to zrobić w aplikacji offline beż żadnego konta u producenta.
- ma mieć możliwość ustawienia godziny i ustawiania i używania kilku timerów w cyklach, np. konfiguruje dwa timery (dwa różne czasy), których używam na przemian, tzn. odpalam start i leci pierwszy licznik, jak dojdzie do końca to daje znać dźwiękiem lub wibracją, dotykam ekranu czy jakiegoś przycisku i odpala się kolejny timer, itd.
- powinien być w miarę cienki i lekki, im cieńszy tym lepiej, najlepiej w jednej linii z opaską.
- ładowanie im rzadziej tym lepiej, raz na miesiąc byłoby miło, ale to nie jest warunek krytyczny

Jeśli ktoś ma jakieś sugestie co do takiego sprzętu, to chętnie się dowiem.
Większość smartbandów do uruchomienia wymaga sparowania z telefonem i często założenia konta i użycia aplikacji producenta. Ja potrzebuję czegoś, co mogę używać offline od wyjęcia z pudełka aż do zezłomowania.