DAJ CYNK
  • Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Akcesoria do telefonów, elektronika noszona (smartwatche, smartbandy itp.), mobilny VR, technologie Smart Home i gadżety wszelakie bliskich miłośnikowi telekomunikacji.
 #1072219  autor: pillsxp
 20 maja 2019, 22:31
Poszukuje dobrego szkła dla telefonu Huawei Nova 3i, chciałem kupić Nillkin`a ale Nova 3 się różni od Nova 3i która jest na rynek Azjatycki.
Na allegro kupiłem szkło które miało pasować do tego modelu i okazało się totalną porażką.
Macie może jakiś sprawdzony sklep na allegro lub aliexpress który by miał szkło dobrej jakości do Huawei Nova 3i.

http://www.speedtest.net/result/5506414441.png
Plus LTE na 1800, nadajnik ok 10 KM ode mnie na Huawei B593s-22.
 #1091093  autor: MoniaXC
 29 lut 2020, 20:12
Zamiast szkła polecam te takie specjalne folie, które się zgrzewa na telefonie (nie wiem, jak to się fachowo nazywa), ale jest to dużo bardziej skuteczne. Ja mam taką folię od 2 lat, telefon spadł niejednokrotnie i nigdy nic się nie uszkodziło.