DAJ CYNK
  • Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Akcesoria do telefonów, elektronika noszona (smartwatche, smartbandy itp.), mobilny VR, technologie Smart Home i gadżety wszelakie bliskich miłośnikowi telekomunikacji.
 #1070238  autor: iphoneski
 25 kwie 2019, 21:25
Witajcie.
Zastanawiam się nad czymś do streamowania video z telefonu na tv. Myślałem o przystawce, ale i tak chciałbym głównie rzucać obraz z telefonu także bliżej mi do Chromecast.
I tu moje pytanie
Często zatrzymuję się w hotelach i chciałbym tam to urządzenie zabierać ale w domu też korzystać gdy jestem. Można do tego urządzenia zapisać kilka sieci wifi? Tak żeby była moja domowa i ta udostępniana z telefonu na wyjazdach, no i może jeszcze zapasowy router mobilny.
Na wszystkich filmikach w sieci połączenie wybiera się przy konfiguracji a to trochę bez sensu za każdym razem resetować i konfigurować.