DAJ CYNK
  • Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Akcesoria do telefonów, elektronika noszona (smartwatche, smartbandy itp.), mobilny VR, technologie Smart Home i gadżety wszelakie bliskich miłośnikowi telekomunikacji.
 #1063712  autor: Po3marcin
 29 sty 2019, 12:00
Witam
Szukałem telefonu- wybór padł na p20. Teraz szukam jakiejś ochrony dla niego. Wcześniej posiadałem Huawei p9 lite i korzystałem z oryginalnego flip cover, taki otwierany na bok. Jest spoko bo nie pogrubia znacząco telefonu, miał ok 2 lat i specjalnie się nie zniszczył. Posiada jednak wadę, mianowicie robienie zdjęć jest niewygodne i ciężko jest go włożyć do uchwytu samochodowego. Jednak swoją funkcję spełnił w 100%. Telefon przetrwał, żadnych rys mimo braku szkła ochronnego.
Teraz zastanawiam się nad kupnem podobnego etui do p20. Tylko ta ergonomia....
Myslalem też żeby kupić jakieś plecki plus szkło na przód. Szkło myślałem z Media Markt. Za 70zł z dożywotnią wymianą w razie uszkodzenia (podobno?). Co polecacie? Dodam że dbam o telefon aczkolwiek wypadki się zdarzają..
Z góry dzięki 😉
 #1063755  autor: perxenat
 29 sty 2019, 21:31
ja używam etui otwierane góra-dól i jest b.wygodne.
Szkło za 70 zł?? coś drogo? szukałeś na a....?

Тетраоксид ксенона и перксенаты — одни из самых сильных окислителей
 #1063759  autor: Po3marcin
 29 sty 2019, 21:51
perxenat pisze:
29 sty 2019, 21:31
ja używam etui otwierane góra-dól i jest b.wygodne.
Szkło za 70 zł?? coś drogo? szukałeś na a....?
Ale przy robieniu zdjęć jest niewygodne..
Tak, 70zł. Jest to sporo.. jednak mam za darmo wymianę ile razy chcę. Może ktoś z forumowiczów miał styczność z tym szkłem? Nie patrzyłem jeszcze na al...