DAJ CYNK
  • Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Akcesoria do telefonów, elektronika noszona (smartwatche, smartbandy itp.), mobilny VR, technologie Smart Home i gadżety wszelakie bliskich miłośnikowi telekomunikacji.
 #1057346  autor: omirek
 27 lis 2018, 10:01
Witam,

Posiadam od niedawna używaną Nokię E7.
Ważnym punktem programu jest dla mnie bateria - w tym egzemplarzu wytrzymuje góra 2 dni, choć słyszałem, że E7 potrafił swego czasu wytrzymać nawet 4 dni i więcej.
Podejrzewam, że tak wysłużony sprzęt, po tylu latach ma prawo spisywać się gorzej i dlatego myślę o wymianie baterii (co w Nokii E7 jest nie lada wyzwaniem).

W sieci są dostępne oryginalne baterie 1200 mAh.
Ale z drugiej strony są też zamienniki, których deklarowana pojemność to 1450 mAh.
No i jest też trzecia, chińska strona...

Na AliExpress można znaleźć takie cuda, jak zamiennik BL-4D o deklarowanej pojemności 3000 czy 4850 mAh (!)
Pytanie do forumowiczów: czy warto? Jeśli tak, na co zwrócić uwagę?
Drugie pytanie: Czy ktoś z was faktycznie miał z takim czymś do czynienia?

Pozdrawiam
 #1057406  autor: Eragon
 27 lis 2018, 15:36
Z czystym sumieniem, polecam tą aukcję

Sam mam od nich, oczywiście inny model, i śmiga tak jak powinna. Leci 3-4 miesiące.

:smt006