DAJ CYNK
  • Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Akcesoria do telefonów, elektronika noszona (smartwatche, smartbandy itp.), mobilny VR, technologie Smart Home i gadżety wszelakie bliskich miłośnikowi telekomunikacji.
 #1050487  autor: rfk
 16 lis 2018, 19:41
Witam, z doświadczenia wiem, że folie naklejane przez producentów na wyświetlacze wytrzymują znacznie dłużej niż te naklejane przez nas, ale folia to jednak folia a nie szkło. Tutaj moje pytanie czy ktoś wpadł na pomysł taki jak ja, żeby nakleić szło na folie ? Może ktoś już próbował ? Co o tym myślicie ?
 #1050518  autor: Eragon
 16 lis 2018, 23:17
Zapewne jakiś Huawei/Honor? :P

Według mnie to jednak poraniony pomysł. Albo zostawiasz folię, albo się jej pozbywasz i szkło, ale...
To tylko tak na chłopski rozum. Może na serio odkryjesz, że takie połączenie ma sens i setki tysięcy ludzi pójdzie w Twoje ślady....

:smt006
 #1051250  autor: rfk
 17 lis 2018, 09:56
Nie, to uleFone.

Szkło, które zamówiłem z Allegro jest mniejsze od foli więc myślę, że spróbuje :D