DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy smartfonów marki Xiaomi i pochodnych (Redmi, POCO) oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy smartfonów marki Xiaomi i pochodnych (Redmi, POCO) oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Dział poświęcony w całości na produkty firmy Xiaomi.
 #935089  autor: zelazny
 28 cze 2017, 18:33
Witam panowie.
Otóż do niedawna miałem Samsunga S3 i bardzo go sobie cenię. Służył mi dobre 3 lata i byłem bardzo zadowolony do czasu kiedy po raz któryś upadł mi na podłogę w pracy no i przestał działać ekran. Kupiłem Xiaomi i w sumie jestem bardzo zadowolony. Otóż jest coś co mnie drażni i nie pomyślałem o tym kiedy go kupowałem. Brak przycisku na dole na froncie do włączenia ekranu.
Muszę korzystać z włącznika głównego lub przycisku do regulacji głośności.
W Samsungu takowy był co było bardzo wygodne. Klikałem sobie, ekran się włączał i tylko palcem przeciągałem i telefon gotowy.
Teraz moje pytanie czy jest jakaś appka do odblokowywania/włączania ekarnu telefonu? Coś tam znalazłem ale może wiecie więcej i możecie coś polecić.
Dzięki
 #935106  autor: zelazny
 28 cze 2017, 19:57
Ok dzięki, szkoda, że nie potrójne. :) Jakoś przeoczyłem to ustawienie.
Mam nadzieję, że nie będzie się włączał podczas biegania mając go w kieszeni.
Zaobserwowałem, że podwójne kliknięcie musi być w tym samym miejscu. Nie aktywuję ekranu kiedy klikam w dwóch różnych miejscach.
 #935125  autor: zelazny
 28 cze 2017, 21:16
Calm jak? ;) W ustawieniach wyświetlacza nie ma takiej opcji.
Swoją droga czy wszystkie telefony mają słabej jakości wejścia mini jack? Jak poruszam mini jackiem to mi czasem jedna słuchawka nie działa. Muszę poruszać żeby zaczęła działać. :)
Pamiętam miałem coś takiego w S3 ale nie pamiętam czy było tak od samego początku.
Sułuchawki są ok, podłączałem do komputera.
 #935147  autor: Niezgodna7
 28 cze 2017, 22:54
jak jest opcja puknięcia, to obok te smyrnięcie powinno być.... a jak nie ma, to nie wiem....

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #935206  autor: Xy
 29 cze 2017, 08:19
Podwójne macnięcie może działa tak jak w HTC Łanemosiem, gdzie do jego aktywowania musisz podnieść telefon do pozycji użytkowej. Leżący na płasko nie zareaguje na pieszczoty. Fajny bajer, nie powiem. Do zablokowania aplikacja polecona bodajże właśnie przez Calma. I z takim HTC da się już normalnie działać.
Bajdełej brakuje mi Glance Screen z Lumii.

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71
 #935316  autor: cyanoone
 29 cze 2017, 13:21
zelazny pisze:Mam nadzieję, że nie będzie się włączał podczas biegania mając go w kieszeni.
Włącz tryb kieszeni (chyba tak to się nazywa). Telefon się nie odblokuje jak będzie blisko ciała :)

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)