DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy smartfonów marki Xiaomi i pochodnych (Redmi, POCO) oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy smartfonów marki Xiaomi i pochodnych (Redmi, POCO) oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Dział poświęcony w całości na produkty firmy Xiaomi.
 #1143489  autor: Pioterek2
 10 lut 2023, 21:58
Witam planuje zmienić telefon. Miało być REALME ale plan się zmienił. Wybór padł na POCO X5 PRO. Byłby to mój pierwszy telefon od POCO. Moje pytanie brzmi: CZY WARTO KUPIC SMARTFON POCO???
Jak z jego awaryjnością??
Jak z użytkowaniem???(
Czy aplikacje się nie zacinają ??
Jak z pamięcią?
Proszę o opinie użytkowników i odpowiedź.
 #1143490  autor: Remington
 10 lut 2023, 22:41
Zapewne zależy od modelu, jak u reszty Xiaomi. Ja miałem M3, w którym po roku padła płyta główna. Jak się okazało, była to przypadłość tego modelu. Płytę wymienili, telefon sprzedałem zrażając się do marki.

Zależy też czy nie boisz się chińskich producentów. Co by nie mówić, to komunistyczny totalitarny kraj mający na rękach krew swoich obywateli, z pełną inwigilacją oraz cenzurą i nie wiadomo jak wyglądają jego relacje z rodzimymi firmami.
 #1143502  autor: koszalineo941268
 11 lut 2023, 09:13
Aktualizacje MIUI czasami coś psują np. dotyk palca jest źle interpretowany, bateria przy takim samym użytkowaniu starcza na krócej itp., a na stosowną poprawkę trzeba długo czekać, jeśli w ogóle się pojawi.
 #1148110  autor: Dodo84
 20 kwie 2023, 07:46
Czy w smartphonach Poco można jakoś podejrzeć kodek w jakim rozmawiamy? W LG mogę wejść do service menu i podejrzeć w jakim kodeku rozmawiam czy to w 2G czy LTE i jestem ciekaw czy w POCO też jest taka możliwośc

https://www.speedtest.net/result/a/9816264223.png