DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy smartfonów marki Xiaomi i pochodnych (Redmi, POCO) oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy smartfonów marki Xiaomi i pochodnych (Redmi, POCO) oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Dział poświęcony w całości na produkty firmy Xiaomi.
 #1114919  autor: marcin19883
 12 kwie 2021, 21:55
7sekund pisze:
12 kwie 2021, 19:04
żadna aplikacja nie wyświetla się na liście tylko jest pusta lista
Tak się dzieje, jeśli nie zaktualizował się sklep Google. Coś jest nie tak z sklepem. Musisz chyba wyczyścić telefon do zera.
 #1114947  autor: 7sekund
 13 kwie 2021, 15:07
Czyszczenie do ustawień fabrycznych odpada. Musi być jakiś inny sposób zaktualizowania sklepu.

A czy ta wersja, do której mi się zaktualizował chrome jest ok?

Edit...

Zaktualizowałem Sklep Play do najnowszej wersji ale nadal nie wyszukuje mi dostępnych aktualizacji różnych aplikacji. Czy ktoś ma pomysł jeszcze co można z tym zrobić tak, żebym nie przywracał do ustawień fabrycznych? :-( jestem już bezradny.
 #1115009  autor: 7sekund
 14 kwie 2021, 22:19
No właśnie dzisiaj otwarłem przed chwilą sklep play i jestem mile zaskoczony bo wykrywa już wszystkie aplikacje i aktualizacje , czyli się naprawił i właśnie też chrome się znowu zaktualizowało.

Śmiga wszystko bez problemu teraz już na 100%. Bardzo się ciesze i wielkie dzięki za pomoc wszystkim!! :-):-):-)