DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy smartfonów marki Xiaomi i pochodnych (Redmi, POCO) oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy smartfonów marki Xiaomi i pochodnych (Redmi, POCO) oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Dział poświęcony w całości na produkty firmy Xiaomi.
 #1111078  autor: fury_098
 03 lut 2021, 11:05
Witam od kilku miesięcy mam problem ze ścinkami animacji. Chodzi głównie o ścinki przesuwania stron na ekranie głównym ale też wysuwania cetrum kontroli noi czasem gestów. Problem miałem już na miui 11 (pojawił się 3 mies po zakupie telefonu). Najgorzej było na miui 12.0.2 global, teraz jestem na 12.0.4 i jest troche lepiej ale nadal to czuje. Czasem jest tak że telefon działa płynnie tylko po to żebym zaraz odczuwał spadki klatek na animajach. Problem występował również na miui 11 i 12 by xiaomi eu ale spadki klalek były też odczuwalne na pixel experience (sporo rzadziej ale jednak). Co ja mam w tej sytuacji zrobić? Wysłać na gwaracje? Bo boję się że odeślą mi go i powiedzą że wszystko jest ok.

(jeśli chodzi o gwarancje to naprawdę trudno nagrać jest ten problem. Po 1 występuje losowo a po 2 na nagraniu widać to mniej niż w rzeczywistości)


Z góry dziękuję za pomoc