DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy smartfonów marki Xiaomi i pochodnych (Redmi, POCO) oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy smartfonów marki Xiaomi i pochodnych (Redmi, POCO) oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Dział poświęcony w całości na produkty firmy Xiaomi.
 #1110758  autor: 19natala94
 28 sty 2021, 17:36
(Dzień dobry,
jakiś rok temu kupiłam Xiaomi Redmi Note 8T, niestety w grudni zbiłam ekran nieuleczalnie i zamówiłam kolejny, taki sam telefon i zaczęły się problemy.
Telefon co chwilę rozłącza się z domową siecią WIFI, gdzie poprzedni działał normalnie (mieszkam na wsi, wiec z zasięgiem jest słabo, w mieście telefon działa bez zarzutu).
Dodatkowo, jak własnie jestem w domu lub przejeżdżam gdzieś przez wioski (słabszy zasięg) telefon, jakby rozłącza się z kartą SIM, próbuje przeskoczyć na drugą, a korzystam tylko z jednej, po czym znowu załącza mi moją.
Nie wiem, co może być przyczyną, czy jakieś ustawienia mogę zmienić? Próbowałam już wszystkiego.
Wersja MIUI Global 12.0.3
Android 10QKQ1.200114.002
Proszę o pomoc, jeśli potrzeba dodatkowych informacji, to napisze.

Z góry dziękuje i mam nadzieję, że ktoś rozwiąże problem.
Pozdrawiam!
 #1110824  autor: marcin19883
 29 sty 2021, 19:32
Przytrzymaj ikonkę włączania Wifi. Przeniesie cię do ustawień Wifi. Sprawdź parametry. Jaka jakość połączenia i prędkość? Oczywiście testuj tam gdzie rozłącza.
 #1110959  autor: Eragon
 01 lut 2021, 00:46
A ja bym poprosił o screenshot z ustawień, ze specyfikacji telefonu.
+ Jeśli problemy to może warto po prostu oddać na gwarancję? ;)

:smt006
 #1111036  autor: 19natala94
 02 lut 2021, 16:41
dziękuje za odpowiedzi, zrobiłam jeszcze research na facebooku i znalazł sie człowiek, który miał ten sam problem z tym modelem i niestety nie jest to żadna wina ustawień. Po konsultacji z serwisem GSM dowiedziałam się, że prawdopodobnie uszkodzony jest układ na płycie głównej, więc telefon nadaje się do wymiany.
Tak czy inaczej, dziękuje za zaangażowanie! :)