DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy smartfonów marki Xiaomi i pochodnych (Redmi, POCO) oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy smartfonów marki Xiaomi i pochodnych (Redmi, POCO) oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Dział poświęcony w całości na produkty firmy Xiaomi.
 #1099045  autor: posaron
 10 lip 2020, 11:12
Taka ciekawostka - używam telefonu od dłuższego czasu i nie wiem czy on tak ma czy też coś jest faktycznie nie tak.
systematycznie - w trakcie rozmowy przez zestaw samochodowy połączony przez BT - rozłącza się z zestawem i ponownie go szuka i wraca normalna funkcjonalność. Za chwilę to samo.
Sprawdzałem na innych telefonach (inne marki) i problemu nie ma.
Czy ktoś zna rozwiązanie?

Inna ciekawostka to nie działające wygłuszenie ekranu po zbliżeniu do głowy lub włożeniu telefonu do kieszeni .....
Jestem prostym korzystaczem i nie znam grzebie w ustawieniach telefonu - może ktoś coś podpowie?
 #1100152  autor: Eragon
 27 lip 2020, 23:17
Przyczyna problemów: MTK (MediaTek)
Rozwiązanie: Snap(dragon)

Pośrednie rozwiązanie: Przywrócenie ustawień fabrycznych, aktualizacja telefonu.

:smt006
 #1100162  autor: pakierhakierxd
 28 lip 2020, 06:47
Ja mając ten telefon miałem problem ze słuchawkami bt które się rozłączały ,na Xiaomi innym jak i z innymi tel wszystko ok :),nic na to nie pomagało,musisz się do tego przyzwyczaić.

Pozdrawiam :)
 #1101744  autor: kondziu
 22 sie 2020, 10:41
W Redmi 4x który ma (wiekowego) Snapdragona widziałem u siebie ten sam problem z bluetooth w aucie - potrafił się raz na pół godziny rozłączyć na sekundę i ponownie połączyć. Ale to zauważyłem w jednym aucie na dziesięć więc ... chyba zależy od auta?