DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy smartfonów marki Xiaomi i pochodnych (Redmi, POCO) oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy smartfonów marki Xiaomi i pochodnych (Redmi, POCO) oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Dział poświęcony w całości na produkty firmy Xiaomi.
 #1074428  autor: nc1
 19 cze 2019, 18:52
Witam . Używam xiaomi redmi note 4 3/64 GB jak dobrze pamiętam i zastanawiam się nad zmianą na cos nowego. Dodam tylko że telefon mocno użytkowany, dwa razy wylądował w wodzie na kilka sekund, dwa razy bliskie spotkanie z betonem ale nadal śmiga i oprócz ukruszonego rogu nic mu nie dolega, no może oprócz tego, że powoli zaczyna mulić i troszkę już mi się znudził
prosze o pomoc i opinie
xiaomi mi a2/a2 lite (najtańszy z zestawienia)
xiaomi redmi note 5 (z opinii jeden z lepszych modeli xiaomi cena/jakość)
redmi note 7 (chyba tylko to że najnowszy)
czy dołożyć trochę pieniędzy i poco f1?
dodam że telefon głównie do internetu, dużo, słuchania muzyki, gry raczej rzadko,
więc zależy na szybkim sprzęcie, bateria minimum taka jak w aktualnym modelu (trzyma cały dzień intensywnego użytkowania) ekran może być większy niż 5.5

dzieki za porady
pozdrawiam:)
 #1074808  autor: Eragon
 25 cze 2019, 00:38
Standardowo - Mi9T
Z opcji tańszych właśnie wspomniany Rn5.
Poco przy Mi9T wypada blado więc pominę jako opcję pośrednią. Ewentualnie Mi9SE ale jednak Mi9T wydaje się ciekawszym wyborem. To tyle, przynajmniej jeśli chodzi o Xiaomi.

:smt006
 #1078217  autor: 19spam80
 11 sie 2019, 22:12
Tydzień temu też zastanawiałem się nad tymi modelami. F1, Mi9 i Mi9T. Zdecydowałem się na MI 9.

Choć fakt tel to też sprawa gustu :)

pozdrawiam