DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy smartfonów marki Xiaomi i pochodnych (Redmi, POCO) oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy smartfonów marki Xiaomi i pochodnych (Redmi, POCO) oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Dział poświęcony w całości na produkty firmy Xiaomi.
 #1125140  autor: Vieslav
 04 gru 2021, 13:54
Telefon Xiaomi Mi 10T 5G kupiony w Orange na raty, umowa na plan Orange Love Standard (ten za 109 zł), w telefonie karta USIM (wymieniana jakieś 3-4 lata temu). Telefon nie widzi zasięgu 5G. W ustawieniach sieci wybrane preferowane 5G. Co więcej, po ręcznym wyszukaniu sieci brak jest na liście 5G Orange. BOK Orange twierdzi, że wszystko ok i 5G powinno być. Sprawdzane w Lublinie, Trójmieście i Warszawie.
Czy coś jest nie tak i powinienem dalej męczyć Orange czy może ten model telefonu wyświetla nasze 5G jako 4G+? Niestety nie mam innego telefonu z obsługą 5G żeby sprawdzić kartę.
 #1125145  autor: iphoneski
 04 gru 2021, 17:19
Ścigaj Orange. Miałem podobnie w Flex - telefon ustawiony dobrze, czat chciał ze mnie debila zrobić. Zażądałem utworzenia zgłoszenia technicznego i technicy przyznali, że faktycznie ich wina. Byłem w Gdańsku ostatnio i normalnie 5G tam działa, chociaż zasięg na zasadzie HotSpotów i znacznie częściej go nie ma niż jest.
 #1125717  autor: Vieslav
 18 gru 2021, 16:20
Skontaktowałem się z Orange. Konsultant twierdzi, że w moim planie taryfowym 5G się nie należy. Według konsultanta plan Orange Love Standard został wpuszczony do 5G w lipcu 2021, a ja umowę podpisałem w czerwcu 2021. Niestety po przeszukaniu cenników i regulaminów nie mogę nigdzie znaleźć tej daty. Podczas wcześniejszej rozmowy (jeszcze przed założeniem tego tematu) inny konsultant twierdził, że oferta obowiązuje od 2020 roku, więc chcę to zweryfikować.