DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #950470  autor: Rayors
 13 wrz 2017, 13:56
Witam serdecznie!

Mój Samsung ma niecały rok. Jakieś 2 tygodnie temu, zaraz po aktualizacji systemu przestał działać moduł WiFi oraz Bluetooth. (ogólnie znany błąd w Samsungach). Nic z tym nie robiłem bo nauczyłem się z tym żyć. Tydzień temu całkowicie padł system (zdjęcie poglądowe pod linkiem)

https://zapodaj.net/b0a1abac7f624.jpg.html

Zostawiłem telefon w takim stanie załączony i zresetowałem telefon klawiszami i załączył się normalnie. Normalnie mogłem użytkować. W pewnym momencie ekran zrobił mi się czarny, bez możliwości wybudzenia, ale sygnał kolega miał gdy do mnie dzwonił. Znów reset i zadziałało. Teraz znowu mam komunikaty o błędzie krytycznym i nie można już nic zrobić.

Pytanie do forumowiczów. Czy da się naprawić, co może być przyczyną oraz czy koszta nie przewyższą wartości telefonu
 #950554  autor: Rayors
 13 wrz 2017, 22:58
Problemem jest brak paragonu, zgubiłem a duplikatu nie są w stanie mi wydrukować bo nie maja juz w systemie. Dlatego pytam o samą szkodę.
 #950563  autor: Arnoldzik880208
 13 wrz 2017, 23:42
Miałem podobny problem. Po czasie powinien sie znów dać uruchomić. Dlatego jak Ci sie uda to odrazu rob formatowanie i przywracanie ustawien fabrycznych. Nie zaszkodzi zrobic 1 dwa pod rząd. U mnie zadziałało.