DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #935307  autor: Veronica08
 29 cze 2017, 13:05
Cześć.
Od pewnego czasu zmagam się z tym problemem - jest nim niedochodzenie smsów zaraz po wysłaniu ich przez nadawcę. Takich awarii miałam już w sumie 3 - pierwsza od końca maja do 3 czerwca, następna od 25 czerwca do 28 czerwca i kolejna od wczoraj wieczór aż do teraz. Próbowałam już wszystkiego - wyciągałam baterię i wkładałam ponownie, to samo z kartą SIM, która była też wymieniana na nową, usuwałam wiadomości, które mogłyby zapchać skrzynkę. Nie mam w telefonie takiej opcji jak blokowanie numeru, bo sprawdzałam. A i jeśli nawet, to musiałoby się to dziać samoistnie, bo nie miałabym powodu, żeby coś takiego robić. Mój model to Sony Ericsson Xperia Mini Pro (SK17i) Jestem w Play i z Playa smsy dochodzą bez problemu, ale ten, kto do mnie pisze, ma numer w Orange (i od nikogo z Orange nie przychodzą, nie, że tylko od jednego numeru!) Byłam w salonie, pytałam, tam powiedziano mi o karcie SIM, w komisie natomiast poprosiłam, żeby włożono mi kartę SIM do innego modelu telefonu. Tam też te wszystkie smsy powinny dojść - niestety, nic takiego się nie stało. Po takich awariach przychodzą głównie za parę dni, wszystkie, jedna po drugiej. Jest to niestety bardzo uciążliwe i nie wiem już, co mam z tym zrobić, bo nikt nie zna przyczyny. Dzwonić ta osoba może, bez problemu, ale smsy od niej nie zawsze dochodzą.

Mieliście taki problem? Co mi radzicie? Jest jeszcze jakieś inne rozwiązanie, które mogłabym wypróbować?