DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #879815  autor: urszula12345-83
 30 lip 2016, 15:42
Dzień dobry.Chciałabym uzyskać informację czy możliwa jest (i czym może być spowodowana) sytuacja, taka jak brak sygnału połączenia u odbiorcy pomimo sygnału ciągłego oznaczającego wolną linię u wykonującego połączenie...? Trwało to przez jeden dzień, to znaczy w tym dniu kiedy dzwoniłam na jeden konkretny numer słyszałam w słuchawce sygnał ciągły informujący o wykonywaniu połączenia jednak u odbiorcy w tym samym czasie telefon nie dzwonił ani też nie pojawiła się później informacja o próbie kontaktu czy tez nieodebranym połączeniu... Dodam,że ja mogłam dodzwonić się bez problemu na każdy inny numer a osoba do której nie mogłam się dodzwonić też nie miała żadnych problemów z połączeniami z innymi numerami... Kolejnego dnia już było wszystko w porządku... i dodam,że ani ja ani numer do którego nie mogłam się dodzwonić - nie zmienialiśmy nic w ustawieniach, i oba nr są w sieci PLAY.... Bardzo proszę o odpowiedź.