DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #861560  autor: Frotto130
 13 kwie 2016, 07:00
Witam, otóż dzisiaj zalał mi się telefon P8 Lite. Z początku nic nie było, potem telefon zaczął wariować, a aktualnie telefon nic nie wyświetla (brak wyświetlania treści). Oczywiście teraz cały czas się suszy, jednak obawiam się, że to już nic nie pomoże. W telefonie działają wszystkie gniazda, dioda powiadomień, przyciski głośności, a nawet można odebrać połączenie przychodzące (na czuja) i przeprowadzić rozmowę. Jak myślicie co będzie trzeba wymienić/ naprawić i jaki będzie tego szacunkowy koszt ?
 #861571  autor: kamil1221
 13 kwie 2016, 08:48
Na 99% telefon jest już trupem. Po zalaniu nie powinieneś go używać tylko wyłączyć i wsadzić do pudełka z ryżem. Nie dogrzewać/dosuszać dodatkowymi źródłami ciepła (suszarka, kaloryfer itp).
Jak dobrze rozumiem - podłączyłeś pod niego po zalaniu jeszcze ładowarkę? W tym przypadku kup nowy telefon - bo naprawa będzie nieopłacalna.