DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #784981  autor: zbyszek123
 15 lut 2015, 16:04
Cześć !

ostatnimi czasy w moim telefonie GOCLEVER INSIGNIA 5 przestał działać mikrofon, wiec postanowilem oddac go do serwisu na gwarancje w niedługim czasie otrzymałem bardzo zaskakujaca odpowiedz, poniżej ją zacytuje:
W dostarczonym urządzeniu stwierdzono uszkodzenie zwiazane z ingerencja cieczy zawilgocenie płyty w okolicach mikrofonu oraz samego mikrofonu. ...
Telefon był noszony w casie i nie mial nigdy stycznosci z zadna ciecza, chyba ze z potem z rak bo nie przypominam sobie zeby kiedykolwiek mial kontakt z jakakolwiek inna ciecza, na prawde dbalem o telefon. Wysylam zdjecia na podstawie ktorych w serwisie wyciagneli takie wnioski. Zdjecia otrzymałem dopiero gdy sie o nie upomniałem, co jeszcze bardziej budzi moje podejrzenia.

zdjecie 1
zdjecie 2
zdjecie 3
zdjecie 4

Co o tym sadzicie mają racje czy nie? Zastanawiam sie nad podjeciem dalszych krokow w tej sprawie, jednak nie wiem czy warto dlatego prosze o Wasze opinie.

Pozdrawiam,

zbyszek123
 #785604  autor: misk
 18 lut 2015, 21:57
Na zdjęciach faktycznie widać osad jak przy zalaniu. Leżał pewnie w łazience podczas pryszcznica.